Warsztaty świąteczne.

rok temu

W grudniu w naszym przedszkolu zostały przeprowadzone kreatywne świąteczne warsztaty.

Podczas warsztatów dzieci z grup Wiewióki oraz Pszczółki miały doskonałą okazję obcować z naturą w nieco inny, bardziej kreatywny sposób. Pierwsze?? z pytań jakie nasunęło się naszym przedszkolakom to to czym jest las w słoiku? Prowadzący warsztaty wytłumaczyli naszym przedszkolakom, że jest to pewna roślinna kompozycja?? zamknięta w szklanym naczyniu.?? Namiastka leśnego ekosystemu w miniaturowej formie przeniesiona do słoika, którą można przechowywać w domu na parapecie?? przy odpowiedniej pielęgnacji przez wiele, wiele lat. ?? W?? ?? trakcie warsztatów dzieci stworzyły miniaturowy las we własnym?? słoiku z odrobiną śniegu i bombek.