Śwąteczny czas w naszym przedszkolu - Święta Bożego Narodzenia

4 miesiące temu

Święta to czas niezwykły, spędzany w przedszkolu jak w rodzinie - uroczyście, podniośle, w serdeczności, w radości Bożego Narodzenia. Na ten czas w przedszkolu zrobiło się iście światecznie, za sprawą pięknych dekoracji na salach: były świateczne ozdoby, lampeczki, pięknie udekorowane choineczki. Przedszkolaki poznały tradycje świąteczne, słuchały kolęd. W ciągu tych kilku przedświątecznych dni odbyły się w naszym przedszkolu spotkania z rodzicami przy choince, dzieci pięknie wystąpiły, zaśpiewały, zatańczyły, wyrecytowały świąteczne wierszyki. Wszystkie uroczyste spotkania uświetniły wizyty Świętego Mikołaja, który wręczył dzieciom prezenty.

Z kolei w  środę 22 grudnia w Przedszkolu wszystkie grupy zebrały się u Pszczółek na wspólnym Spotkaniu Świątecznym. Dzieci zaśpiewały i zatańczyły świąteczne tańce. Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia świąteczne. Po występach przedszolaki udały się do swoich sal, gdzie zasiałdy do Uroczystego "Obiadu Wigilijnego". Przy pięknie udekorowanych stołach, przedszkolaki wraz ze swoimi Paniami spożyły posiłek, podzielili się opłatkiem i złożyli świąteczne życzenia.